Według opinii graczy Mostbet jest jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform gier w Polsce, zapewniającą swoim klientom najwyższy poziom usług i ochrony danych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń dla zakładów sportowych i gier kasynowych online, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby być zawsze na bieżąco z grą!

Jak dojechać do Zbereża, gdzie śpimy w Woli, gdzie jest Biuro Zawodów- podstawowe informacje

Dojazd

Dojazd do Zbereża: z Włodawy drogą nadbużańską (816) na południe, w miejscowości Zbereże za placówką Straży Granicznej w lewo polną drogą w stronę Bugu (będzie widać taśmy Biegu Rzeźnika). Z Włodawy do Zbereża będą kursować busy (z tzw. dworca autobusowego).

Dojazd do Zbereża z Lublina przez Chełm: drogą nr 12 do Chełma, na wjeździe do Chełma na rondzie w lewo (na północ) drogą 812 w kierunku na Włodawę (Białą Podlaską), w miejscowości Łowcza w prawo (na wschód) na Wolę Uhruską (droga nr 819). W Woli Uhruskiej w lewo (na północ) drogą 816 do Zbereża i w Zbereżu przed placówka SG w prawo (będzie widać!).

Z Chełma do Woli Uhruskiej dojechać można autobusem do Łowczy i w Łowczy przesiadka do Woli Uhrsukiej.

Osoby, które będą potrzebowały transportu z Woli Uhruskiej do Biura Zawodów w Zbereżu prosimy o kontakt z organizatorem w piątek w przeddzień biegu.

Zakwaterowanie

Dla osób zarejestrowanych na Bieg dostępne jest zakwaterowanie w Schronisku Młodzieżowym w Woli Uhruskiej przy ulicy Gimnazjalnej (budynek gimnazjum za Urzędem Gminy)
Biuro Zawodów

Biuro Zawodów mieści się w Zbereżu, w okolicy przejścia granicznego (będzie oznakowane). Uwaga: rejestracja w Biurze Zawodów do godz. 9:00 — później musimy przekazać paszporty Straży Granicznej!

Nordic Walking/Bieg na 17km

Zawodnicy startujący w Nordic Walking oraz na dystansie 17km startują honorowo ze Zbereża o godzinie 11.00, przechodzą/przebiegają przez granicę do Adamczuków i stamtąd autokar zabierze ich na start do m. Świtaź.

Start i zakończenie

Start ze Zbereża, w okolicy przejścia granicznego. Meta i zakończenie w tym samym miejscu. Uroczyste zakończenie oraz wręczenie nagród (będzie ich dużo i będą fajne!) odbędzie się o godzinie 17.00, w przerwie koncertu.

Koncert

Wszyscy uczestnicy Biegu oraz kibice zaproszeni są na koncert, który odbędzie się w okolicy startu/mety. W przerwie koncertu odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz rozdanie nagród.

Written by

Komentarze zamknięte.