Według opinii graczy Mostbet jest jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform gier w Polsce, zapewniającą swoim klientom najwyższy poziom usług i ochrony danych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń dla zakładów sportowych i gier kasynowych online, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby być zawsze na bieżąco z grą!

Róbmy swoje!

Pragniemy uspokoić wszystkich zainteresowanych: zarówno Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa Zbereże-Adamczuki jaki III Bieg Polesie odbędą się wg. planu.

EDD i nasz Bieg mają budować mosty ponad podziałami, a w obecna sytuacja pokazuje tylko, jak bardzo te mosty sa potrzebne. Robimy swoje: budujemy mosty, pokazujemy, że że granica polsko-ukraińska może być granicą przyjazną i że da się ją przekraczać sprawnie i w miłej atmosferze, zachęcamy do wyprawy na ukraińskie Polesie – do krainy przepięknych jezior i lasów Szackiego Parku Narodowego i  przypominamy o bitwie pod Szackiem – największym zwycięskim starciu Wojska Polskiego z Armią Czerwoną w 1939 roku.

Zainteresowanych dyskusją dlaczego w Mirczach wójt odwołał stawianie mostu oraz dlaczego wojsko kilkunastokrotnie (sic!) podniosło opłatę za stawiany most zapraszamy na strony facebookowe EDD: https://www.facebook.com/EuropejskieDniDobrosasiedztwaZberezeAdamczuki orazBiegu Polesie: https://www.facebook.com/pages/Bieg-Polesie/315256178605287

gdzie toczą się dyskusje na ten temat lub do mediów.

My robimy swoje, chociaż rozumiemy i podzielamy oburzenie wójta gminy Mircze, Lecha Szopińskiego uchwałą Wołyńskiej Rady Obwodowej i nie mamy wątpliwości co do tego, że wymordowanie Polaków na Wołyniu w 1943 roku było ludobójstwem.

 

Zapraszamy!

Written by

Komentarze zamknięte.