Według opinii graczy Mostbet jest jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform gier w Polsce, zapewniającą swoim klientom najwyższy poziom usług i ochrony danych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń dla zakładów sportowych i gier kasynowych online, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby być zawsze na bieżąco z grą!

Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy na IX Bieg Polesie 2019 jest dostępny tutaj: Formularz

Tegoroczny X Bieg Polesie – pierwszy polsko-ukraiński bieg transgraniczny odbywa się tradycyjnej formule: biegniemy towarzysko dookoła Świtazi. Dystans max 47 km, minimum 10km 🙂

Chętnych do ścigania się zachęcamy do startu w ЕKО-MARATON WSCHÓD SŁOŃCA 2019 nad jeź. Świtaź (ЕСОMARATНON SUNRISE SVITIAZ).

Pomysł jest taki, że spotykamy się w biurze zawodów w Zbereżu 10 sierpnia rano, ok. godz. 10.00 wspólnie przebiegamy granice biegniemy nad Świtaź, dookoła jeziora kąpiąc się po drodze i wracamy do Polski, do Zbereża… A wszystko przy okazji „Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa 2019”

Do zobaczenia nad Bugiem!